Get in touch
hello@machacekcreative.eu
workimg

Kassa

workimg
Predstavenie firmy
Nadácia KASSA má za cieľ nielen podporiť propagáciu a obchodovanie s dielami autorov a výrobcov, ale aj ich oceňovanie, registráciu, archiváciu a tiež podporovať mladých a začínajúcich umelcov a výrobcov umeleckých predmetov, s ambíciou stať sa centrálnym webovým nositeľom a propagátorom týchto produktov.
Služby
Logo Design
Custom Icon Set
Web Design
Visual Identity
Cieľ projektu
Cieľom bolo vytvoriť funkčnú webovú stránku korešpondujúcu s vybratým typom biznisu, ktorá bude spĺňať všetky klientove požiadavky. Cieľ bol splnený a zákazník nadmieru spokojný.
O projekte
Hneď ako som sa dopočul, že budem mať možnosť pracovať na projekte, ktorého hlavným poslaním bude predaj zúžitkovaného umenia. vedz krásne barokové obrazy, známky, sochy a rôzne diela umelcov z celého sveta moja hlava sa priklonila hneď k sochám starého grécka k rimanskej architektúre a snažil som sa tieto 2 elementy prepojiť.
workimg workimg workimg workimg
Web dizajn
Elegantný, intuitívny a responzívny web pre túto nadáciu musel byť samozrejmosťou. Všetky tieto odrážky sme pre nášho klienta splnili. Web prešiel skúseným developmentom a klient sa tak môže pýšiť špickovým SEO rankingom a Page Speed Performancom, vďaka ktorému sa bude umiestňovať na vyšších priečkach v Google Search.
workimg workimg workimg workimg workimg workimg workimg workimg workimg
6+
rokov skúseností
25+
dokončených projektov
18+
spokojných zákazníkov