Get in touch
hello@machacekcreative.eu
workimg

Bodygeek

workimg
Predstavenie firmy
BodyGeek Fitness club je veselý tím ľudí zanietený pre svoju prácu a pomoc aj Tebe pri budovaní zdravších návykov a plnohodnotnejšieho života. Prinášajú fungujúce a dlhodobo udržateľné riešenie pre optimálny životný štýl.
Služby
Visual Identity
Web Design
Print Design
Social Media
Custom Icon Set
Campaings
Cieľ projektu
V rámci našej spolupráce som mal možnosť pripravovať vizuály na sociálne siete, tlačoviny na eventy (rollupy, vizitky, plagáty) alebo tiež firemný merch. Pre fitness centrum sme vytvorili jednotnú a nadväzujúcu identitu, ktorá sa zhoduje naprieč všetkým platformám na ktorých vystupujú, čo uľahčuje klientom rozpoznanie ich značky. *Spolupráca taktiež zahŕňala fotenie fitness centra.
O projekte
Cieľom tohoto projektu bol jemný rebranding pre dlhodobo udržateľnú tvorbu vizuálnej identity fitness centra. K starému logu sme doplnili modernejší logotyp, do brandu sme zakomponovali väčšiu škálu farieb. A celkovo sme skrášlili ich pôsobenie na sociálnych sieťach, ale aj v ich fitness centre.
workimg workimg workimg workimg workimg workimg workimg workimg
Web dizajn
Webstránka je vizitkou vášho podnikania. Bodygeek nás oslovilo s prosbou zmodernizovať ich webovú stránku. Zadanie bolo jasné. Prihlasovanie a evidencia klientov cez uživateľské profily s jedinečne generovanými QR kódmi, funkčnú administráciu pre tvorbu článkov, prezentáciu celého tímu a v neposlednom rade šablónu na podstránky pre tréningové plány. Do dnešného dňa sa ešte nestihlo všetko zrealizovať a preto na ich stránkach nie je všetko k videniu.
workimg workimg workimg workimg workimg workimg workimg workimg workimg workimg
workimg
“ Spolupráca s Macháček Creative bola ako rozumieť si s niekým bez slov. Pretavil naše nie vždy jasné predstavy do skvelého dizajnu. Rýchla realizácia projektu, web na mieru, vytvorenie našej firemnej identity a intuícia vždy, keď sme ju potrebovali, nás presvedčili k dlhodobej spolupráci. Pre nás sú jasná a opakovaná voľba. ”
Radka Tóth, CEO of BodyGeek
6+
rokov skúseností
25+
dokončených projektov
18+
spokojných zákazníkov